MÖBLER / Bord / Vippbord 9996355
nr 999 6355
Vippbord
Mahogny, diameter: 49. cm, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 december 2015
kl 18:23:38
7/12 14:41:45
450 kr
7/12 15:36:42